Novinky ze světa rumu

Posted on 30. 7. 2020Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Novinky ze světa rumu

Don Papa Rye aged rum

Tento rok je je ve znamení novinek a Don Papa nám přináší další zajímavou láhev. Filipinský rum Don Papa rozšířil své portfolio o limitovanou edici rumu stařeného v sudech po žitné whisky.

Nový rum, Don Papa Rye Aged Rum zraje čtyři roky v sudech po žitné na úpatí hory Kanlaon na ostrově Negros na Filipínách a je plněn v síle 45%.

Výsledek je ve vůni svěží a ovocný, s pikantními tóny drceného pepře, slaných karamelů a nádechem čerstvé máty a cedrového dřeva. Chuť je hluboká, intenzivní a sametová.

„Představte si zelené, svěží žitné pole v krásném jarním dni Tennessee, který se spojuje s teplým tropickým deštěm, která dovál z filipínského moře,“ řekl Stephen Carroll, majitel Don Papa.“ Toto je příměr pro Dona Papa Rye Aged Rum – kombinuje intenzivní kořenité tóny amerických žitných sudů a filipínského černého zlata, rumu vyrobeného z melasy, což má za následek krásně vyvážený, hedvábně hladký a komplexní nový rum.“

Don Papa Rye Aged Rum je k dispozici ve Velké Británii v obchodním domě Harvey Nichols za cenu 65 GBP (1900 Kč) . Bude distribuován v 28 zemích.

Nový rum se připojuje k portfoliu Don Papa, které zahrnuje hlavní sedmiletý Don Papa, Don Papa 10y , Rare Cask , Sherry Cask, Masskara, Baroko a Sevillana Cask Finish.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Novinky ze světa rumu