Prodejna

ALTER-EGO

IMG_1817

Kamenná prodejna se nachází ve Frýdku-Místku na ulici Farní 20.

Otevírací doba

Po – Pa
9:00 – 17:00

Nabízíme širokou řadu prémiových rumů a skotské whisky od malých a méně známých výrobců. V naší nabídce ale naleznete i rumy věhlasně známých výrobců jako je Diplomático, Zacapa, Don Papa, Bumbu, a jiné.

Najdete u nás také jiné destiláty, jako pálenky Baron Hildprandt z Blatné, Fassbind, Žufánek, Cartron.

Přímo na prodejně si můžete vybrat i z nabídky lahví, které mají investiční potenciál nebo vám s investičním alkoholem poradíme a láhve zajistíme.

Degustace rumu
IMG_1810

Vína z vinařství HORÁK považujeme za špičku mezi českými víny a přesvědčení jsou o tom i ve francii, kde často sbírají zlaté pozice a hlavní úspěch, když se jejich Hibernal VH 2016 stal šampionem VINALIES INTERNATIONALES PARIS

Vína z vinařství RADOCHA, láska k vínu a odhodlání je dovedli až do SALÓNU VÍN pro rok 2019 s Pinot Noir 2015. Malé dynamické vinařství svou kvalitu nestaví na tradici a historických zkušenostech, ale na citu a poctivé práci.

Vrbice a Čejkovice jsou od sebe kousek. Nejednou jsme mohli obě vinařství navštívit, projít výrobu i sklepy, ale hlavně nasávat atmosféru s lidmi, kteří tvoří skvělá vína.

Proto tyto vína nesmí v naší nabídce chybět.

K rumu se skvěle hodí čokoláda. Máme pro Vás tu nejlepší od anglické firmy Willie’s Cacao, která má své vlastní plantáže ve Venezuele.  Dále belgické čokolády Cachet, švýcarské Lindt, Chocolat Stella, Tai Tau, Georgia Ramon.

Vybrat si můžete ze spousty zajímavých chutí jako ananas s kokosem, citron s pepřem, meruňka s lískovým oříškem, zázvor s limetkou, pomeranč s mandlemi, passionfruit, karamel s mořskou solí, dýně s kari kořením.

čokoláda

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU

Platba kartou