cropped-Alter-Ego_White.png
Prodejna rumu a whisky Frýdek-Místek

PRODEJNA

Frýdek-Místek, ul. Farní 20, 738 01

Provozní doba
Pondělí   9:00 – 17:00
Úterý       9:00 – 17:00
Středa     9:00 – 17:00
Čtvrtek    9:00 – 17:00
Pátek       9:00 – 18:00
,,Vybíráme to nejlepší ze světa destilátů a vín.“
Nabízíme širokou řadu prémiových rumů a skotské whisky od malých a méně známých výrobců. V naší nabídce ale naleznete i věhlasně známé rumy, jako jsou Diplomático, Zacapa, Don Papa, Bumbu a jiné.
Najdete u nás také jiné destiláty, jako whisky, cognac, brandy, giny, pálenky, portská a sherry vína, prosecco ale i pravé šampaňské.
Přímo na prodejně si můžete vybrat i z nabídky lahví, které mají investiční potenciál. Pokud si nevíte rady, jsme připraveni vám s investicí poradit. 
Neřízená degustace
Wine service
,,Ani kvalitní víno v naší nabídce nesmí chybět.“
Vína z vinařství HORÁK považujeme za špičku mezi českými víny. Přesvědčení jsou o tom i ve Francii, kde často sbírá zlaté pozice. Jedním z hlavních úspěchů se stal jejich Hibernal VH 2016 – šampion VINALIES INTERNATIONALES PARIS.
Vína z vinařství RADOCHA jsou synonymem lásky k vínu – a jejich odhodlání spolu s láskou je dovedlo až do SALÓNU VÍN pro rok 2019 s omamně výborným Pinot Noir 2015. Malé dynamické vinařství svou kvalitu nestaví na tradici a historických zkušenostech, ale na citu pro víno a poctivé práci.
,,Vrbice a Čejkovice jsou nedaleko od sebe. Nejednou jsme tak mohli obě vinařství navštívit, projít si výrobu i sklepy, ale hlavně nasávat atmosféru s lidmi, kteří tvoří skvělá vína. Proto tyto značky v naší nabídce nesmí chybět jakožto vína, která si nás získala na první (a ne poslední) ochutnání.“
K rumu se skvěle hodí čokoláda. Máme pro vás tu nejlepší od belgické firmy Cachet, která nakupuje ty nejkvalitnější kakaové boby po celém světě. Nechybí ani vynikající švýcarské čokolády Chocolat Stella, Ragusa, Villars, Seed and Been či Georgia Ramon.
Vybrat si můžete ze spousty zajímavých chutí, jako jsou ananas s kokosem, citron s pepřem, meruňka s lískovým oříškem, zázvor s limetkou, pomeranč s mandlemi, passionfruit, karamel s mořskou solí či dýně s kari kořením. Když čokoládu, tak pro náročné.
čokoláda
Doutníky
Z naší nabídky kvalitních a prémiových doutníku si vybere opravdu každý. Naleznete u nás doutníky z Nikaragui, Dominikánské republiky, Cuby a Hondurasu. Doutníky se skvělé hodí jak k rumu tak i k whisky a třeba taky Sherry. K doutníkům nabízíme i příslušenství jako zastřihovače, vyštípávače a stojánky na doutníky. Doutníky skladujeme v humidoru s kontrolovanou vlhkostí aby jste dostali vždy jen to nejlepší.
Platba kartou
Bylo Vám 18 let? Tyto webové stránky jsou přístupně pouze pro osoby starší 18-ti let.