Náš

CATERING A SLUŽBY

PRIVÁTNÍ DEGUSTACE

Ochutnávka rumů

Připravíme degustaci rumů nebo whisky na Vaší soukromé akci. Je jedno jestli u Vás na zahradě nebo v kanceláři firmy, kde jen budete chtít, ale vždy to bude skvělá a zábavná chvíle pro Vaše hosty. Ochutnáte 5 a více vzorků s výkladem o výrobě. Napište nám a my Vám sestavíme nabídku na míru.

RUMOVÝ BAR

Degustace

Na Vaší narozeninovou oslavu, firemní večírek, svatbu a jiné události zajistíme rumový bar. Vaši hosté zažijí spoustu zábavy při poznávání různých rumů. Napište nám a my Vám sestavíme nabídku na míru.

WINE SERVICE

IMG_1810

Vína Horák a Radocha si můžete vychutnat u jakékoliv příležitosti. My se postaráme aby Vaši hosté a přátele měli sklenici stále plnou. Napište nám a my Vám sestavíme nabídku na míru.

DALŠÍ

Degustace rumu

Giny a Toniky – budete si moct vybrat ze zajímavých ginů a nejlepších toniků. Namícháme Vám skvělé variace s ovocem, citrusy i bylinkami.

Domácí limonády – z čerstvého ovoce a sirupu z agáve vám připravíme ty nejlepší limonády které Vás osvěží a zároveň si pochutnáte. Například kiwi, meloun, ostružiny, ananas, mango a spousty dalších.

Pokud si objednáte naše služby na váš firemní večírek, teambuilding, garden party  přijedeme za vámi v okrese Frýdek-Místek, Ostrava, Nový Jičín, Karviná ZDARMA. Nad rámec okresů je účtována cena 6kč/km

Zaškrtnutím políčka před odesláním objednávky nebo kontaktování přes formuláře ve smyslu ust. § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále též jako „zákon o ochraně osobních údajů“), a v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které nabude účinnosti dne 25. 5. 2018, Souhlasím se zpracování a uchováním osobních údajů.