cropped-Alter-Ego_White.png
cropped-cropped-alex-holyoake-467156-unsplash.jpg

Privátní degustace

Unikátní soukromá degustace rumů či whisky může být ozdobou vaší zahradní párty, oslavy narozenin, svatby nebo firemní akce. Opepřete zábavu, je čas ochutnávat! Ochutnávka 5 a více vzorků s výkladem je skvělým způsobem, jak překvapit hosty na jakékoli události.
rumový bar

Rumový bar

Rumový večírek? Chystáte se pořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo svatbu a toužíte po jediném – aby vaši akci zdobil unikátní rumový bar s výjimečnou nabídkou? Připravíme stylový rumový bar, aby si každý z vašich hostů mohl dopřát tu pravou zábavu s chuťovým požitkem.
Wine service

Víno na akci

Na každé dobré akci by nemělo chybět kvalitní víno. Vína Horák, Radocha a naše příjemná obsluha spolu se servisem se postaráme o to, aby vaši hosté měli sklenku stále plnou. Nechte to na nás – je čas bavit se!
Degustace rumu

Další

• Gin & Tonik? Zajímavé giny a ty nejlepší toniky ve variaci s ovocem, citrusy nebo bylinkami. Tak na co máte chuť?
• Domácí limonády pro malé i velké. Osvěžení v každé kapce – vybírejte z příchutí, jako jsou kiwi, meloun, ostružiny, ananas, mango a mnoho dalších.

Training a poradenství

Profesionální gastro školení pro personál kaváren, barů, bister či hotelů. Zajistěte vašemu personálu vědomosti a praxi z oblasti přípravy kávy, znalosti a prodeje rumů, whisky, cognacu aj. aby vaše obsluha byla špičková.
Nevíte si rady s nabídkou pro vaše zákazníky? Pomůžeme vám se sestavením nápojového a coctailového lístku s ohledem na cílovou skupiny i prostory. Samozřejmou součástí je nezbytné proškolení personálu, aby všechny změny proběhly hladce. Společně dodáme vaší nabídce jiskru a tu pravou chuť, která si získá ohlas vašich zákazníků.
Training
Kontaktujte nás
Bylo Vám 18 let? Tyto webové stránky jsou přístupně pouze pro osoby starší 18-ti let.