Náš

CATERING A SLUŽBY

PRIVÁTNÍ DEGUSTACE

Privátní degustace

Unikátní soukromá degustace rumů či whisky může být ozdobou vaší zahradní párty, oslavy narozenin, svatby nebo firemní akce. Opepřete zábavu, je čas ochutnávat! Ochutnávka 5 a více vzorků s výkladem je skvělým způsobem, jak překvapit hosty na jakékoli události.

RUMOVÝ BAR

rumový bar

Rumový večírek? Chystáte se pořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo svatbu a toužíte po jediném – aby vaši akci zdobil unikátní rumový bar s výjimečnou nabídkou? Připravíme stylový rumový bar, aby si každý z vašich hostů mohl dopřát tu pravou zábavu s chuťovým požitkem.

WINE SERVICE

Wine service

Na každé dobré akci by nemělo chybět kvalitní víno. Vína Horák, Radocha a naše příjemná obsluha spolu se servisem se postaráme o to, aby vaši hosté měli sklenku stále plnou. Nechte to na nás – je čas bavit se!

DALŠÍ

PRONÁJEM SKLENIC

Degustace rumu

• Gin & Tonik? Zajímavé giny a ty nejlepší toniky ve variaci s ovocem, citrusy nebo bylinkami. Tak na co máte chuť?
• Domácí limonády pro malé i velké. Osvěžení v každé kapce – vybírejte z příchutí, jako jsou kiwi, meloun, ostružiny, ananas, mango a mnoho dalších.

Degustační sklenice

Obsah: 210ml

Množství: 300ks

Cena: 4 Kč / ks / den

Whisky

Obsah: 256ml

Množství: 300ks

Cena: 4 Kč / ks / den

Sklenice na víno

Obsah: 450ml

Množství: 300ks

Cena: 8 Kč / ks / den

Tumbler

Obsah: 313ml

Množství: 300ks

Cena: 4 Kč / ks / den

TRAINING a PORADENSTVÍ

Training

Profesionální gastro školení pro personál kaváren, barů, bister či hotelů. Zajistěte vašemu personálu vědomosti a praxi z oblasti přípravy kávy nebo alkoholu. Aby vaše obsluha byla špičková.

Nevíte si rady s nabídkou pro vaše zákazníky? Pomůžeme vám se sestavením nápojového a coctailového lístku s ohledem na cílovou skupiny i prostory. Samozřejmou součástí je nezbytné proškolení personálu, aby všechny změny proběhly hladce. Společně dodáme vaší nabídce jiskru a tu pravou chuť, která si získá ohlas vašich zákazníků.

Firemní večírky, garden párty, teambuilding, svatby a další události, kde nesmít(m)e chybět.  Poptejte naše služby a my připravíme nabídku na míru, která osvěží jakoukoli událost.

*Dojezd v okrese Frýdek-Místek, Ostrava, Nový Jičín, Karviná je zcela ZDARMA. Nad rámec této lokality je účtována cena 6kč/km