cropped-Alter-Ego_White.png

Blackened Amrican whiskey se na český trh nejspíše nedostane?

Blackened je výsledkem společného úsilí mezi Metallikou a Master Distillerem Dave Pickerell.
Dave Pickerell je oceňovaný Master Distiller a všestranný destilační expert. Během své kariéry byl u vzestupu některých nejvýznamnějších lihovarů na světě. Nejvíce známy byl pro svou funkci MD v Marker’s Mark. Mezi znalci je Dave oceňován za jeho netradiční přístupy k metodám zrání, které dávají jeho whisky vlastní charakter.
Metallika se zformovala v Los Angeles v roce 1981 a neúnavně tlačila hranice hudby tři desetiletí. Skupina Metallica je považovaná za jednu z nejvlivnějších kapel všech dob, získala devět Grammy a dvacet tři nominací a prodala více než 125 miliónu alb.

Souznění Bourbonu, žitné a whiskey, které si sám Dave vybral zrály v silně vypálených sudech po brandy. Díky nim je velmi dobře znát tón meruněk, který se skvěle doplňuje s tóny medu a karamelu z předchozích zrání v dubových sudech. Dave je známy svými finálními úpravami whiskey, aspektem který nazývá „chuť pro dospělé“

Po té co byly jednotlivé whiskey stařeny, následně smíchány a uloženy k poslednímu zrání do sudu po brandy, nechávají na sudy působit hudbu Metallicy skrze zdokonalený system BLACK NOISE TM. Ten na sudy působí formou vibrací a napomáhá ke zrání.

Momentálně byl spuštěn prodej na vybraných e-shopech ve Spojených státech, a doručení do Evropy a do České Republiky není možný. Je k v prodeji i v jednom e-shopu v Německu ale za výrazně vyšší cenu.

Doufejme že se nám dostane do ruk, abychom Vám o ní mohli napsat více.

Bylo Vám 18 let? Tyto webové stránky jsou přístupně pouze pro osoby starší 18-ti let.