Doplomatico Single Vintage 2007

Výsledkem znalostí rumových mistrů je 12letá speciální směs zrající ještě jeden rok v sudech po sherry, která je součástí řady Prestige.

Diplomático Rum představuje svou exkluzivní Single Vintage 2007, mimořádnou limitovanou edici, která potěší bohatostí chutí a vůní nejlepších rumů toho roku a která je začleněna do řady Prestige společně s Diplomático Ambassador Selection a Diplomático Single Vintage z roku 2005, 2004, 2002, 2001, 2000 a 1997.

Z mnoha důvodů je rum Diplomático Single Vintage 2007 jedinečný. Především proto, že se vyrábí pouze ze speciálních rezerv vybraných rumovými mistry . Pokaždé, když objeví rum, který se neobyčejným způsobem dozrál, pečlivě vyberou šarži. Jsou to rumy destilované ve stejném roce, které zrály 12 let v sudech po bourbonu a sladové whisky. Po smíchání se nechají odležet a doladit další rok v sudech po sherry.

Single Vintage 2007 má brilantní tmavě jantarovou barvou. Vyniká tóny zralého červeného ovoce doprovázené vůní vanilky, koření a čokolády, které poskytují hladkou a jemnou aromatickou rovnováhu. V ústech můžeme vnímat sladké doteky zralého ovoce, dřeva, čokolády a kávy, které dodávají kulatost a jemnost, která vede k dlouhotrvajícímu a sametovému závěru,“ vysvětluje Maestro Ronero Nelson Hernández, tvůrce nového člena řady Prestige. Přestože je výběr rumů podobný jako u ostatních rumů Single Vintage, odhadují se nové a jemné nuance, které svádějí milovníky rumu. Diplomático Single Vintage 2007 je tedy kulatější a hladší než jeho předchůdce.

Bylo Vám 18 let? Tyto webové stránky jsou přístupně pouze pro osoby starší 18-ti let.