Plantation Rum Sealander

Značka Plantation představuje novinku nazvanou ‚Sealander‘, což je směs rumů pocházejících z Barbadosu, Mauricia a Fidži.

Tento rum je složen z destilátů pocházejících od společností Rum Co. of Fiji, West Indies Rum Distillery z Barbadosu a Saint Aubin Distillery z Mauricia. Tyto rumy jsou poté smíchány dohromady pod dohledem master blendera Rumu Plantation, Alexeandra Gabriela.

Plantation Rum Sealander přichází v síle 40% alkoholu a v balení 70cl

Rum Plantation Sealander primárně zraje v tropickém prostředí, ale poté dozrává ve francouzských dubových sudech v jihozápadní Francii. Tento proces je podle značky více než 100 let starou tradicí.

Historie značky Plantation Rum sahá zpět do 80. let 20. století, kdy se Alexandre Gabriel, zakladatel značky, poprvé setkal s rumy z Karibiku. Jeho vášeň pro tuto exotickou a aromaticky bohatou lihovinu ho přivedla k myšlence přinést tyto rumy do Evropy a sdílet je s celým světem. Značka se stala známou svým unikátním způsobem dvojitého zrání a pečlivým výběrem rumových sudů, které přispívají k bohatým chutím a vůním, jež jsou charakteristické pro Plantation Rum.

Se zodpovědností a vášní pro dokonalý rum se Plantation Rum Sealander stává dalším vzrušujícím přírůstkem do portfolia této vynikající značky. S jeho rozmanitým původem a starostlivým zpracováním můžeme očekávat nezapomenutelný zážitek při každém doušku.

Bylo Vám 18 let? Tyto webové stránky jsou přístupně pouze pro osoby starší 18-ti let.